Volný čas a sport na Korsice

Díky velké rozmanitosti korsické přírody je škála poskytovaných sportovních aktivit a dalšího zábavního vyžití skutečně veliká. Můžete si zvolit podle svých vlastních zájmů a možností, které z nabízených vám budou nejlépe vyhovovat. Na své si přijdou jak milovníci klidnější zábavy, tak i ti, kteří dívají přednost adrenalinovým sportům a aktivní dovolené.

Zúčastnit se můžete sjíždění řek na raftech nebo kánoích, horolezeckých aktivit, jachtingu nebo vyzkoušet paragliding nebo windsurfing. Pokud si nepotrpíte na tak velká dobrodružství, můžete relaxovat v přírodních termálních pramenech Orezza, Caldanella a ve spoustě dalších, nebo si užít poklidného golfového odpoledne v jednom z korsických golfových klubů.

Neměli byste si také nechat ujít potápění, které se nabízí ve všech přímořských střediscích, ale nepatří k nejlevnějším aktivitám. Vysokou cenu vám ovšem vynahradí krásný podmořský svět. Dále je možné jít rybařit nebo do aquaparku, které bylo nově vybudováno v Porticciu, poblíž hlavního města. Samozřejmými aktivitami jsou také tenis, squash nebo jízda na koních.

Doporučujeme: levné letenky


Korsika dovolená| korsika dovolená|